Bielsa odchodzi po szoku mundialu — Urugwaj odpada z mistrzostw świata
Argentyński trener Marcelo Bielsa kończy pracę z reprezentacją Urugwaju po niespodziewanym odpadnięciu z mistrzostw świata. Bielsa, który sam siebie opisuje jako „toksycznego perfekcjonistę", według mediów nie pozostawił po sobie niczego dobrego. Jego kadencja budziła kontrowersje przez cały czas trwania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!