Humphries pokonał Littlera i obronił tytuł US Darts Masters w Nowym Jorku
Luke Humphries obronił tytuł mistrza US Darts Masters w Nowym Jorku, pokonując Luke'a Littlera w decydującym legu finałowego meczu. To kolejny sukces Humphriesa w prestiżowym turnieju dart, w którym jego głównym rywalem był młody Anglik Littler.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!