Niemcy pokonali Belgię 3:1 w Lidze Narodów przed meczem z Polską w Gliwicach
Niemieccy siatkarze pokonali Belgię 3:1 w drugim meczu turnieju Ligi Narodów rozgrywanego w Gliwicach. Belgia, która wcześniej sprawiła problemy Polsce, znów stawiała zacięty opór, lecz drużyna trenera Massimo Bottiego była lepsza. W sobotę Niemcy zmierzą się z Polską; mecz będzie transmitowany na antenach Polsatu Sport.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!