Radny: Szpital Grochowski zatrudniał "na słupa" i miał podwójne etaty
Paweł Lech, niezrzeszony radny Warszawy, ujawnił w programie Debata Gozdyry nieprawidłowości w Szpitalu Grochowskim. Wskazał na podwójne etaty i zatrudnianie tzw. słupów. Radny zaznaczył, że od lat utrzymywał kontakt z pracownikami placówki, lecz po jej przekształceniu w spółkę zrezygnował z funkcji w jej władzach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!