Przemoc karteli tłumi radość z Mundialu w niektórych regionach Meksyku
Podczas gdy Mexico City, Guadalajara i Monterrey świętują Mundial tłumnymi zgromadzeniami od 11 czerwca, w regionach opanowanych przez kartele narkotykowe mieszkańcy boją się wychodzić na ulice. Strach przed przemocą zastępuje radość z turnieju. Meksyk jest jednym z trzech krajów gospodarzy tegorocznego mundialu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!