Parkomaty w Chicago sprzedane za 2,5 mld dolarów firmie Stonepeak
Nowojorska firma inwestycyjna Stonepeak Partners zapłaci 2,5 mld dolarów za przejęcie pozostałej części dzierżawy parkometrów w Chicago. Dotychczasowym liderem konsorcjum sprzedającego był Morgan Stanley. Szczegóły dotyczące warunków transakcji nie zostały ujawnione.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!