Konferencja w Gdańsku: prawie 200 umów ws. odbudowy Ukrainy
Zakończona w Gdańsku Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy zakończyła się podpisaniem blisko 200 umów, porozumień i listów intencyjnych — poinformowała wiceminister aktywów państwowych Eliza Zeidler. Zachodnie media oceniają spotkanie jako ważny sygnał dla Rosji, że zachodni sojusznicy Ukrainy planują długoterminowe zaangażowanie w odbudowę. Wiceminister zapowiedziała szersze omówienie efektów po zakończeniu wszystkich rozmów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!