Polscy koszykarze pokonali Finlandię 92:87 przed el. MŚ 2027
Reprezentacja Polski w koszykówce pokonała Finlandię 92:87 w meczu kontrolnym rozegranym w Krakowie. Był to ostatni sprawdzian przed meczami eliminacji MŚ 2027. Trener Igor Milicić ocenił spotkanie pozytywnie, podkreślając „naprawdę dobre, obiecujące momenty" w grze zespołu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!