Usyk rezygnuje z pasów mistrzowskich, ale nie kończy kariery
Oleksandr Usyk, mistrz świata wagi ciężkiej, ogłosił rezygnację ze wszystkich tytułów mistrzowskich. Ukrainiec podkreślił jednak, że nie kończy kariery bokserskiej. Nie podano informacji o konkretnych planach zawodnika na przyszłość.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!