Geese zagrali wyprzedany koncert w Denver — zdjęcia z trasy Rolling Stone
Zespół Geese wystąpił 25 czerwca w wyprzedanym Summit Music Hall w Denver w ramach trasy Rolling Stone Rock Tour. Muzycy zagrali głównie utwory z albumu „Getting Killed" z 2025 roku, a wśród wyróżnionych wykonań znalazły się „Islands of Men" i finałowy utwór „Long…".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!