OpenAI złożyło prospekt do SEC, ale termin IPO jeszcze nieznany
OpenAI poinformowało, że w tym miesiącu poufnie złożyło prospekt emisyjny w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC). Firma zaznaczyła jednak, że do debiutu giełdowego może minąć „sporo czasu" i nie wyznaczyła żadnego konkretnego harmonogramu. Nie odbyły się jeszcze żadne spotkania z potencjalnymi inwestorami przed IPO.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!