Jason Garrity wrócił z więzienia na tor i pobił rekord trasy
Jason Garrity, żużlowiec z kryminalną przeszłością, wrócił na tor po pobycie w więzieniu i zaimponował wynikami. Otarł się o komplet punktów i pobił rekord toru. To spektakularny powrót zawodnika, który jeszcze kilka miesięcy temu miał poważne problemy z prawem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!