USA chce deportować 78-letniego pastora do epicentrum epidemii eboli
Edward Nalwamba, 78-letni emerytowany pastor, ma zostać deportowany przez USA do kraju, który jest epicentrum aktualnej epidemii eboli. Jego stan zdrowia gwałtownie pogorszył się podczas pobytu w ośrodku detencyjnym, o czym informuje jego adwokat. Sprawa budzi obawy o naruszenie praw człowieka wobec starszych i chorych migrantów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!