Maja Chwalińska przyleciała do Londynu i przygotowuje się do Wimbledonu
Polska tenisistka Maja Chwalińska przyleciała w poniedziałek do Londynu, gdzie oswaja się z nawierzchnią trawiastą przed Wimbledonem. Przed wyjazdem łączyła urlop, treningi i obowiązki medialne. Od 22 czerwca skupia się wyłącznie na przygotowaniach do turnieju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!