Ministra Dziemianowicz-Bąk: lekarze powinni mieć ewidencję czasu pracy i limit zarobków
Ministra rodziny Agnieszka Dziemianowicz-Bąk w programie „Tłit" WP odniosła się do afery w Szpitalu Południowym i horrendalnych zarobków części lekarzy. Przedstawicielka Nowej Lewicy zaproponowała wprowadzenie obowiązkowej ewidencji czasu pracy medyków oraz odgórnego limitu ich wynagrodzeń. Oceniła obecną sytuację jako „absurdalną" i wskazała na patologie w systemie ochrony zdrowia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!