Nożownik w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju szarpał za klamki, a potem atakował przypadkowe osoby
Prokuratura ujawniła szczegóły ataku nożownika w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju. Mężczyzna udał się na oddział gastrologiczny, gdzie zaczął szarpać za klamki i próbował wchodzić do pomieszczeń. Następnie wyciągnął nóż i zaatakował przypadkowo napotkane osoby jedną po drugiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!