Pijana kierująca rozbiła auto o drzewo pod Piasecznem — auto spłonęło
W czwartek wieczorem w okolicach Piaseczna na Mazowszu doszło do groźnego wypadku: samochód osobowy zjechał z drogi, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. W aucie jechały dwie kobiety i dwóch nastoletnich chłopców. Badanie wykazało, że kierująca była pod wpływem alkoholu; ona i pasażerka trafiły do szpitala.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!