Anisimova przyciąga uwagę w Londynie rok po pogromie z Igą Świątek
Amanda Anisimova wróciła do Londynu przed Wimbledonem, rok po finale, w którym przegrała z Igą Świątek 0:6, 0:6. Amerykanka jeszcze przed startem turnieju zwróciła na siebie uwagę mediów i kibiców. Komentuje to nawet Aryna Sabalenka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!