Liga Mistrzów piłki ręcznej: Kielce w grupie F, Wisła Płock w grupie B
W piątek odbył się losowanie grup Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Mistrz Polski Industria Kielce zagra w grupie F, a Orlen Wisła Płock znalazła się w grupie B. W nowym sezonie rozgrywki zostaną poszerzone do 24 drużyn, jednak artykuł nie podaje nazwisk rywali polskich zespołów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!