19-latek z Radzynia Podlaskiego stracił prawo jazdy po 5 miesiącach za nagranie z drogi
Nastolatek z Radzynia Podlaskiego cieszył się prawem jazdy zaledwie pięć miesięcy. Jego niebezpieczna jazda została nagrana przez kamerkę samochodową innego kierowcy i materiał trafił na policję. Funkcjonariusze dotarli do 19-letniego właściciela pojazdu, który w efekcie serii stwierdzonych wykroczeń stracił uprawnienia do kierowania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!