Afera w Szpitalu Południowym: minister zdrowia zapowiada limit godzin pracy lekarzy
Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda zapowiedziała na pierwszej konferencji od wybuchu afery w Szpitalu Południowym, że rząd rozważa wprowadzenie górnego limitu przepracowanych godzin dla personelu medycznego. Nie podała konkretnej liczby godzin ani terminu ewentualnych zmian. Afera w Szpitalu Południowym dotyczyła m.in. 11-godzinnych dyżurów lekarskich.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!