Sześciu lekarzy ze Szpitala Południowego gotowych zeznawać — bali się zwolnienia
Do Naczelnej Izby Lekarskiej zgłosiło się sześciu medyków ze Szpitala Południowego w Warszawie, którzy są gotowi zeznawać w sprawie nieprawidłowości w placówce. Prezes NIL Łukasz Jankowski wyjaśnił, że wcześniej lekarze bali się mówić, bo groziło im zwolnienie z pracy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!