Sankcje Trumpa na Kubę zagrażają istnieniu kanadyjskiej firmy Sherritt
Kanadyjska firma górnicza Sherritt International, jeden z największych zagranicznych inwestorów na Kubie, ostrzegła inwestorów o zagrożeniu dla swojej dalszej działalności. Powodem jest rozszerzenie przez administrację Donalda Trumpa sankcji USA wobec Kuby. Sherritt działa na Kubie m.in. w sektorze wydobycia niklu i kobaltu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!