Haaland jako nastolatek nagrał rap w Polsce — filmik ma 15 mln wyświetleń
Erling Haaland, gwiazdor Manchesteru City, w czasach gdy był nastolatkiem grającym w norweskiej młodzieżówce piłkarskiej, nagrał humorystyczny teledysk rapowy, który częściowo powstał w Polsce. Filmik zdobył 15 milionów wyświetleń i stał się internetowym hitem. Haaland zaliczył debiut na mistrzostwach świata 2026 z reprezentacją Norwegii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!