Oskarżona ws. Funduszu Sprawiedliwości: Woś odwiedził ją w przerwie rozprawy
Przed sądem zeznawała Karolina Ś., oskarżona w sprawie Funduszu Sprawiedliwości. Kobieta tłumaczyła okoliczności operacji nazwanej „Szajsik na duży hajsik" i podkreślała, że nie pracuje w Ministerstwie Sprawiedliwości od 3,5 roku. Zwróciła uwagę na absurd swojej sytuacji — zatrzymano ją o 6 rano jak groźnego przestępcę w związku z jednym zarzutem rzekomej poprawy oferty. W przerwie rozprawy odwiedził ją poseł Michał Woś, były wiceminister sprawiedliwości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!