Ponad 50 osób zmarło w areszcie ICE od powrotu Trumpa do władzy
Od powrotu Donalda Trumpa do Białego Domu ponad 50 osób zmarło w areszcie imigracyjnym ICE, wynika z nowego raportu. Wskaźnik śmiertelności w detencji ICE jest najwyższy od ponad dekady. Raport wskazuje na poważne zaniedbania w opiece nad zatrzymanymi.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!