FIFA zawiesiła Nepal w czasie trwania mundialu za ingerencję rządu
FIFA ogłosiła w środę zawieszenie Nepalu w prawach członka federacji w trakcie trwającego mundialu w USA, Meksyku i Kanadzie. Powodem jest ingerencja instytucji państwowej w działalność tamtejszej federacji piłkarskiej. Drużyny Nepalu nie mogą od tej chwili uczestniczyć w żadnych oficjalnych rozgrywkach międzynarodowych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!