Elliot Anderson z Nottingham Forest przechodzi do Manchester City za 150 mln euro
Manchester City pozyska Elliota Andersona z Nottingham Forest za rekordowe 150 mln euro — poinformował dziennikarz Fabrizio Romano słynący z hasła "here we go". Reprezentant Anglii dołączy do "The Citizens" w ramach jednego z droższych transferów tego okna. To znaczące wzmocnienie dla ekipy Pepa Guardioli.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!