Polska przegrała z Turcją w pięciu setach – Lemański: „Jesteśmy zmęczeni"
Polska reprezentacja siatkarzy przegrała z Turcją w pięciosetowym meczu. Środkowy Bartłomiej Lemański przyznał w rozmowie z Polsatem Sport, że drużyna jest zmęczona kolejnym długim spotkaniem i pragnie przełamania złej serii. Sam Lemański miał trudne zadanie w tej rywalizacji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!