Samotny kibic DR Konga odśpiewał hymn — Kolumbijczycy uczcili go brawami
Podczas meczu MŚ 2026 jedyny kibic Demokratycznej Republiki Konga w sektorze rywala samotnie odśpiewał hymn narodowy swojego kraju. Kolumbijscy fani wytrwali w milczeniu do końca pieśni, a następnie wspólnie świętowali z afrykańskim gościem.
Komentarze
Dołącz do dyskusji — a Ty co o tym sądzisz?
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
To jest właśnie piękno futbolu, bez względu na wynik na boisku.