Polska pokonała Turcję 3:2 – Grbić niezadowolony mimo wygranej
Polscy siatkarze wygrali z Turcją 3:2 w Gliwicach, ale droga do zwycięstwa była wyboista – trener Nikola Grbić wyraźnie denerwował się grą zespołu. Biało-Czerwoni po raz piąty z rzędu doszli do tie-breaka w Lidze Narodów, czwarte zwycięstwo w sezonie. W czwartym secie Turcy odrobili straty i doprowadzili do wyrównania, co wywołało sporo emocji na ławce trenerskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!