Świątek odpadła z turnieju w Bad Homburg po porażce z Navarro
Iga Świątek odpadła z turnieju w Bad Homburg już po pierwszym meczu, przegrywając z Amerykanką Emmą Navarro. Polka przyznała, że źle weszła w spotkanie i miała problem z dostosowaniem się do warunków gry. Porażka tuż przed Wimbledonem to poważne potknięcie liderki rankingu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!