Ostapenko w półfinale w Eastbourne po wygranej 6:0 w secie
Jelena Ostapenko awansowała do półfinału turnieju WTA 250 w Eastbourne, pokonując Zeynep Sonmez i tracąc zaledwie trzy gemy w całym meczu. W jednej z partii wygrała do zera (6:0). W półfinale Łotyszka zmierzy się z Tatjaną Marią; drugi półfinał rozegrają Madison Keys i Petra Marcinko.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!