Red Fox Racing startuje w Rallye Breslau 2026 w Polsce
Załoga Red Fox Racing w składzie Edward Ruszczyc i Krzysztof Kubiś wystartuje w Rallye Breslau 2026 już w najbliższą niedzielę. To jeden z najtrudniejszych rajdów cross-country w Europie, rozgrywany w Polsce. Rywalizacja zapowiada się wyjątkowo wymagająco zarówno pod względem technicznym, jak i nawigacyjnym.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!