Niegroźny upadek polskiego skoczka narciarskiego podczas treningu w Planicy
Jeden z polskich skoczków narciarskich zaliczył upadek podczas zgrupowania w Planicy, gdzie kadra przygotowuje się do Letniego Grand Prix. Incydent opisywano jako pozostawiający „ślady walki", jednak w ogólnym rozrachunku okazał się niegroźny. Nazwisko zawodnika nie zostało podane w dostępnym fragmencie artykułu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!