Szwedzi trenowali w ruinach podczas MŚ
Podczas tegorocznych mistrzostw świata zdjęcie bazy treningowej reprezentacji Szwecji wywołało burzę w sieci. Skandynawowie ćwiczyli dosłownie w zrujnowanym obiekcie, co wzburzyło kibiców i internautów. Obrazki z obozu treningowego biły rekordy popularności w mediach społecznościowych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!