PiS nie odwołał wiceprezydentów Warszawy — KO ich obroniła
Rada Warszawy odrzuciła wnioski PiS o odwołanie trojga wiceprezydentów stolicy. Większość Koalicji Obywatelskiej w radzie utrzymała wszystkich trzech na stanowiskach. Głosowanie odbyło się podczas czwartkowej sesji, na której radni zajęli się też absolutorium dla prezydenta miasta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!