Szłapka: Nawrocki chwalący program SAFE to "skrajna hipokryzja"
Rzecznik rządu Adam Szłapka skrytykował w TVN24 stanowisko PiS i prezydenta wobec programu SAFE, mówiąc: „Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jak można się nazywać polskim patriotą i działać na szkodę Polski." Pochwalenie programu SAFE przez Karola Nawrockiego Szłapka ocenił jako „skrajną hipokryzję". Na wizję przyniósł niezidentyfikowany „gadżet" związany z tematem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!