Łukaszenka twierdzi, że spotkał się z delegacją Ukrainy i ostrzegał przed eskalacją
Alaksandr Łukaszenka poinformował, że niedawno spotkał się z przedstawicielami prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Białoruski przywódca twierdzi, że ostrzegał ich przed możliwością natychmiastowej zmiany charakteru wojny, gdyby Białoruś została wciągnięta w konflikt. Strona ukraińska nie skomentowała doniesień o tym spotkaniu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!