Pau Resta z Korony Kielce w GKS-ie Katowice przed walką o Ligę Konferencji
Hiszpański piłkarz Pau Resta przeszedł testy medyczne i oficjalnie przeniósł się z Korony Kielce do GKS-u Katowice w czwartek. Transfer odbywa się w obrębie Ekstraklasy i ma wzmocnić drużynę trenera Rafała Góraka przed europejskimi kwalifikacjami do Ligi Konferencji UEFA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!