„Jet Lag: The Game" sezon 19 zadebiutuje 1 sierpnia w londyńskim kinie Picturehouse
19. sezon „Jet Lag: The Game" zadebiutuje 1 sierpnia podczas płatnego wydarzenia w Picturehouse Central w Londynie, z jednoczesną transmisją do wybranych kin sieci Picturehouse w Wielkiej Brytanii. Wydarzenie nosi tytuł „Jet Lag: Live — Japanorama" i obejmuje światową premierę pierwszego odcinka sezonu nakręconego w Japonii. Organizatorem jest platforma Nebula.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!