14-letni Franciszek Szczyrba mistrzem świata SGP3 — trener ostrzega przed przesadnym entuzjazmem
Franciszek Szczyrba z Rybnika w miniony piątek zdobył tytuł indywidualnego mistrza świata w finale SGP3, żużlowej serii dla juniorów. Trener kadry Stanisław Chomski ostrzega jednak przed nadmiernym entuzjazmem, mówiąc: „Nie pompujmy balonika. Potencjał to jedno". To kolejny sukces 14-latka, który jest uznawany za wielki talent polskiego żużla.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!