Kibice Iranu wnieśli zakazaną flagę z lwem na mecz z Belgią w Los Angeles
Podczas meczu Iranu z Belgią na mundialu w Los Angeles kibice masowo wnosili przedrewolucyjną flagę Iranu z lwem i słońcem, którą FIFA zakazała. Symbol ten kojarzony jest z oporem wobec obecnych władz irańskich. Flagi pojawiły się na trybunach SoFi Stadium mimo obowiązujących ograniczeń i sądowego potwierdzenia zakazu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!