11-latek wjechał rowerem pod autobus — policja opublikowała nagranie
11-letni chłopiec wjechał rowerem niemal wprost pod jadący miejski autobus. Policja opublikowała nagranie z kamer pojazdu, pokazujące niebezpieczny incydent. Jak podkreślają mundurowi, tragedii udało się uniknąć tylko dzięki błyskawicznej reakcji kierowcy i niewielkiej prędkości autobusu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!