Leicester City startuje w League One meczem wyjazdowym z Notts County
Leicester City rozpocznie sezon w League One meczem wyjazdowym przeciwko awansowanemu Notts County. Bromley, które po raz pierwszy w historii zagra na tym poziomie rozgrywkowym, zmierzy się na wyjeździe z Barnsley.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!