Szczyt odbudowy Ukrainy w Polsce bez Zełenskiego – spór dyplomatyczny z Warszawą
W czwartek w Polsce rozpoczęła się przełomowa konferencja poświęcona powojennej odbudowie Ukrainy, jednak ukraiński prezydent Wołodymyr Zełenski zbojkotował wydarzenie. Przyczyną absencji jest spór dyplomatyczny między Kijowem a Warszawą. Szczyt mimo to zgromadził przedstawicieli wielu państw wspierających Ukrainę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!