Sejm uchwalił abolicję dla nielegalnych studni – właściciele mają czas do końca 2026 roku
Sejm uchwalił nowelizację Prawa wodnego, która wprowadza czasową abolicję dla właścicieli nielegalnych studni. Do końca przyszłego roku mogą oni zgłosić studnie do właściwych instytucji i wystąpić o legalizację, unikając tym samym kar prawnych i finansowych. Po upływie tego terminu nielegalne studnie będą ponownie ścigane z pełną surowością prawa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!