Kierowca wjechał w tłum kibiców świętujących awans Meksyku na MŚ – 17 rannych
W Cabo San Lucas w Meksyku kierowca wielokrotnie wjechał samochodem w tłum kibiców świętujących zwycięstwo Meksyku w meczu Mistrzostw Świata. Co najmniej 17 osób zostało rannych. Nagrania wideo pokazują, jak pojazd kilkukrotnie przyspiesza w kierunku zgromadzonych ludzi; kierowca został aresztowany.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!