Dwaj agresywni mężczyźni z niebezpiecznymi przedmiotami zatrzymani w centrum Krakowa
W centrum Krakowa dwaj mężczyźni biegali z niebezpiecznymi przedmiotami i grozili ochronie jednego z obiektów. Policja interweniowała i zatrzymała obu napastników. Szczegóły dotyczące rodzaju przedmiotów ani tożsamości zatrzymanych nie zostały podane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!