Były ambasador: nieobecność Zełenskiego na konferencji w Gdańsku trudna do zrozumienia
Jan Piekło, były ambasador RP w Ukrainie, ocenił w programie Wirtualnej Polski, że nieobecność Wołodymyra Zełenskiego na konferencji w Gdańsku to poważny problem. Podkreślił, że Zełenski był jednym z organizatorów i sam zapraszał gości, przez co jego brak „podważa rangę" spotkania. Piekło ostrzegł, że może to rzucić „czarny cień" na Ukrainę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!